V Potvrzení o zaměstnání (Zápočtovém listě) se zobrazuje nemoc, ale nezobrazují se zde údaje o OČR, je to tak správně?

Ano. V zápočtovém listě se zobrazují pouze údaje vyjmenované v § 313 Zákoníku práce, mezi které OČR nepatří.

Našli jste odpověď?