Nelze spustit aktualizaci FlexiBee, systém ji blokuje

Pokud spustíte instalaci FlexiBee na Mac OS X a zobrazí se Vám chybové hlášení: "Software pochází od neznámého vývojáře" nebo "The software is from an unidentified developer.", postupujte následovně:


  1. Stiskněte klávesu Ctrl a zároveň klepněte na příslušný soubor s instalačním balíčkem. Zobrazí se nabídka. Vyberte možnost [Open/Otevřít].
  2. Zobrazí se zpráva „The software is from an unidentified developer. Are you sure you want to open it?“ (Software pochází od neznámého vývojáře. Opravdu jej chcete otevřít?). Vyberte možnost [Open/Otevřít].
  3. Spustí se instalační program.


Na MS Windows se může zobrazit hlášení: "Systém Windows ochránil Váš počítač". Zde záleží na Vašem nastavení v Centru zabezpečení v programu Windows Defender. Pokud máte v centru zabezpečení - v nabídce Řízení aplikací a prohlížečů, pod nadpisem Zkontrolovat aplikace a soubory nastaveno "Blokovat", instalaci nespustíte. Je tedy potřeba změnit tuto volbu na "Upozornit" nebo "Vypnuto".
Pokud máte nastavenou volbu "Upozornit" a zobrazí se hlášení "Systém Windows ochránil Váš počítač", klikněte na možnost Další informace a zde na tlačítko Přesto spustit. Spustí se instalační program.

windows macOS instalace

Tento článek byl užitečný pro 1 osob Pomohl Vám tento článek?